Llista d'equips inscrits

Aquesta és la llista provisional d'equips inscrits i de l'horari de sortida

Sí us heu inscrit durant les darreres hores és possible que encara falti posar al dia la llista.

DorsalHoraNomsCentre
108:00:00elisenda fuertes ravetllatCentre Excursionista de Badalona
Lupe martinez gómezCentre Excursionista de Badalona
208:00:00FRANCISCA GOMEZ MARTINEZ
MONICA CASTILLO LUQUE
308:01:00Immaculada Nieto i SabaterCentre excursionista Catalunya
Dolors Nieto i SabaterCentre excursionista Catalunya
408:01:00Josep Pruna i DomenechCentre excursionista Catalunya
Teresa Nieto i SabaterCentre Excursionista de Badalona
508:02:00MARTA CASAS DURANCentre Excursionista de Badalona
PERE VILA
608:02:00Nela Granados Fernández
José Muñoz Zapata
708:03:00Rosa Garbin Andújar
Assumpta Ràfols Rubires
808:03:00MONTSERRAT RIBA SANSCentre Excursionista de Badalona
LLUÍS LÓPEZ VIVANCOSCentre Excursionista de Badalona
908:04:00Alfonsa pastor ruizCentre Excursionista de Badalona
Angy Terrón Dieguez
1008:04:00Raquel Revuelta GonzálezCentre Excursionista de Badalona
Jordi Sancho OlivaCentre Excursionista de Badalona
1108:05:00Núria Solsona Ruíz
Mònica Castaño cortésCentre Excursionista de Badalona
1208:05:00Mònica Terrón CastañoCentre Excursionista de Badalona
Celia Torralba Ventaja
1308:06:00Montserrat Gómez Soldevila
Manuel Morato Almeira
1408:06:00Joan Soldevila Barbosa
Mercedes Castán Sahún
1508:07:00Ricard Pablo FidelisSCBétulo
Guifré Gol Terradelles
1608:07:00Francesc Espuny Yeste
Francesc Garcia Yeste
1708:08:00SANTIAGO MOROS VELA
MARIA JOSE ESPAÑOL SUAREZ
1808:08:00Antoni Monrós Audíclub muntanyenc l'hospitalet
josep Maria Romero Montoyaclub muntanyenc l'hospitalet
1908:09:00pere bernat barriga
Núria CARRERAS VIDAL
2008:09:00Elisenda Gil Lageclub muntanyenc l'hospitalet
Alba Conesa Pruneraclub muntanyenc l'hospitalet
2108:10:00Guifré Miquel FagedaUnió Excursionista de Sant Joan de les Abadesses
Arnald Grabulosa RodríguezUnió Excursionista de Sant Joan de les Abadesses
2208:10:00Álex Oroval Martínez
Antonia Rodríguez Rodríguez
2308:11:00ORIOL VELA SANCHEZ
CRISTINA SANCHEZ ESPIN
2408:11:00MIQUEL CINCA CASANOVAS
JOSEP SEGURA OMS
2508:12:00MANEL REGA TALLON
Fco. JAVIER RUIZ FERNANDEZ
2608:12:00Edgard Sanchez gutierrez
Pablo Crespo abril
2708:13:00Albert Panzuela pescador
Didac Sanchez gutierrez
2808:13:00Núria Llansó HernándezCentre Excursionista de Badalona
Bernat Llansó HernándezCentre Excursionista de Badalona
2908:14:00Enric Galera Floriach
Mireia Floriach Martínez
3008:14:00Joaquim Reverter Forca
Antoni Reverter Forca
3108:15:00Isabel Manero Soler
Antonio Díaz González
3208:15:00Miriam Sánchez Fitshen
Roger Tejedor Estrada
3308:16:00MARTA PUJOL LUCAS
CINTO CALABRIA EGEA
3408:16:00OLGA TEIXIDÓ BUSQUETS
GLÒRIA ALCOCEBA LÓPEZ
3508:17:00Iolanda López Vivancos
Carles Gil López
3608:17:00Jaume Guirado Cervera
Anna Maria Navarro Novell
3708:18:00Sonia Hernán Valor
Dylan Díaz Hernán
3808:18:00Marga Lobato Vidal
Josep Riera Not
3908:19:00ROSA VENTEO
MONTSE GUITARTCentre Excursionista de Badalona
4008:19:00SERGI PALOMAR
AUGUST JIMENEZ
4108:20:00NÚRIA LUCENA CAYUELACentre Excursionista de Badalona
MARIA CAYUELA MARTÍNEZ
4208:20:00Cinto Molinos MoralesClub Rem de Badalona
----- .------
4308:21:00Margarita Martí Muñoz
Sonia Domínguez Anllo
4408:21:00SILVIA NAVARRO PALANCAR
PAQUI GUERRERO BAUTISTA
4508:22:00Oscar MadronaCentre Excursionista de Badalona
Eva Pérez GalánCentre Excursionista de Badalona
4608:22:00Bienvenido Pérez Vazquez
Anyelina Martín Pérez
4708:23:00Eulàlia Anguera Gubau
Jordi Bassó Pibernat
4808:23:00Raquel Subirats Teruel
Carla Astell Subirats
4908:24:00Laura Blasco Cuenca
Sofia Lancho Blasco
5008:24:00Sebastia Lancho Navarro
Andreu Mas de Xaxars Soler
5108:25:00Oriol Sanz
Montserrat Cotiella
5208:25:00Lluís Miquel Pérez Cervera
Enric Pérez Rossell
5308:26:00Eulàlia Oliveras Pi
Sonia Molina Lopez
5408:26:00OLGA VALLADARES APONTE
SONIA GALLEGO OGALLAR
5508:27:00LOLI LAFUENTE SEGURA
ORIOL MONÉS SERRANO
5608:27:00gemma rosa hernandez
xabier barcina rosa
5708:28:00Anna Campos Fonollà
Mikel Angulo Lacarta
5808:28:00Joan Clusella Caballé
Susana Soldado Càliz
5908:29:00Manel Galante EstevezC E Avinyo
Xell Clotet BerenguerC E Avinyo
6008:29:00Artur Agulló Campamanes
Marta Marcillas Martorell
6108:30:00Eduard González Garcia
Santiago Martínez Urbina
6208:30:00Dani Balanyà AlcaideCentre Excursionista de Badalona
Cristina Queralt HerreroCentre Excursionista de Badalona
6308:31:00Enric Surrà ParcetCentre Excursionista de Badalona
Carina Girabal Oliveras
6408:31:00Esther Barrull BalcellsCentre Excursionista de Badalona
Yolanda Soler GarciaCEC
6508:32:00Josep Carles Moreno GuerreroCentre excursionista d'Avinyó
Josep ChavesCentre excursionista d'Avinyó
6608:32:00Joan Muntadas Miranda
Pere Salgado Vinyes
6708:33:00Isabel Casales Rodríguez Centre Excursionista de Badalona
Victor Aceijas CasalesCentre Excursionista de Badalona
6808:33:00SILVIA DE LA CRUZ UBACHCentre Excursionista de Badalona
EUGENI PORTA CONTRERASCentre Excursionista de Badalona
6908:34:00Pilar Aguilera Andrés
Ana Ros Pedrero
7008:34:00David Ubiergo Salmerón
Carmen Salmerón Ortega
7108:35:00Antonio Ubiergo Gutiérrez
nnnn nnnnn
7208:35:00Victoria Hita HidalgoEscola Gitanjali
Daniel Hita HidalgoEscola Gitanjali
7308:36:00MAR FERNÁNDEZ BORRÀS
CLARA PUIGCORBÉ AMAT
7408:36:00ANNA BORRÀS SEBA
DAVID FERNÁNDEZ GENER
7508:37:00LAIA CAPDEVILA LOPEZ
ELIA MONTANYA PEREZCentre Excursionista de Badalona
7608:37:00ESTER LOPEZ VALLS
Ma TRINIDAD PEREZ PALMACentre Excursionista de Badalona
7708:38:00Daniel Casals Ortega
Olga Batllerià Font
7808:38:00JORDI AMAT GARCES
MERCE HITA HIDALGO
7908:39:00Marçal Font Espí
Miriam Noheras Herrero
8008:39:00MERCÈ FULQUET CHALER
CARME FORNS TRIAS
8108:40:00Júlia Talarn
Núria Parés
8208:40:00Marta Grífols
Gina De Tera
8308:41:00Daniel Julià Lundgren
Cinta Màdico Tresserras
8408:41:00Maria Estarlí Sànchez
Anna Fuster Fabre
8508:42:00Marc Caritg Bofill
Oriol Perpinyà Pascual
8608:42:00M CARMEN LORENTE DURAN
JAN RUIZ LORENTE
8708:43:00Marcel Gosalbez LicerCentre Excursionista de Badalona
Rosa Maria Duran De Llauder
8808:43:00Montserrat Nolis Sunyol
nnnn nnnnnnnn
8908:44:00M del Mar Falcó Graupera
Jordi Llagostera Garí
9008:44:00Jaime Millán González
Inma Pruna González
9108:45:00ROSER LLAURADO FAMADAS
JOSEP ROURERA FORT
9208:45:00ESTER NOVO
FERRAN BAUTISTA
9308:46:00Albert Vicente Solsona
Neda Kostandinovic
9408:46:00Jorge Olmos Trinidad
Núria Muñoz i Balart
9508:47:00Beatriz Abril zaragoza
Ricard Vila gras
9608:47:00Juan Jose Carnero Jimenez
María José Gomez Molina
9708:48:00GEORGINA ESCUTIA CANALS
ESTHER PUJOL BOIRA
9808:48:00Rafel Gómez Vila
Enedina García Menéndez
9908:49:00Bernat Pellemero Amat
Martí Puigcorbé Amat
10008:49:00David Pellejero CostaCE Madteam
Carles Pellejero Costa